info
عکس (جنت آباد- پایانه فرهنگیان)
category

(جنت آباد- پایانه فرهنگیان) محله حسینی، تهران

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی (جنت آباد- پایانه فرهنگیان)

(جنت آباد- پایانه فرهنگیان) (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله حسینی تهران و خیابان بوستان سوم واقع شده است. این پایانه یکی از شانزده پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله حسینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران معلم، هنرستان فنی و حرفه ای نمونه دولتی دخترانه حضرت مریم، چهاردانگه- پایانه فرهنگیان، ناحیه مسلم ابن عقیل سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ و مجتمع مسکونی گلستان قرار گرفته است.
سایر پایانه‌های که در محدوده (جنت آباد- پایانه فرهنگیان) واقع شده‌اند:

 • (تهرانسر- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم
 • (پیکان شهر- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم
 • (مارلیک- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم
 • (شهرقدس- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم
 • (راه‌آهن- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ya shahid (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی (جنت آباد- پایانه فرهنگیان) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد (جنت آباد- پایانه فرهنگیان) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه (جنت آباد- پایانه فرهنگیان) ندارد.
  neshan logo