عکس (شهر زیبا- پایانه فرهنگیان)
category

(شهر زیبا- پایانه فرهنگیان) (محله حسینی، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مدائن، بین زنبق و شهيد امیدواری

موقعیت (شهر زیبا- پایانه فرهنگیان) در محله حسینی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

(شهر زیبا- پایانه فرهنگیان) (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله حسینی تهران و خیابان مدائن واقع شده است. این پایانه یکی از شانزده پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله حسینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه شادی کودکان و همچنین اسکان فرهنگیان، ورزشگاه شهیدان اسماعیلی، پایگاه ورزشگاه شهیدان اسماعیلی، هنرستان فنی و حرفه ای نمونه دولتی دخترانه حضرت مریم و ناحیه مسلم ابن عقیل سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مدائن، بین زنبق و شهيد امیدواری


سایر پایانه‌های که در محدوده (شهر زیبا- پایانه فرهنگیان) واقع شده‌اند:

 • (چهاردانگه- پایانه فرهنگیان)
  (3.0)
  مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم
 • ترمینال فرهنگیان
  (5.0)
  مدائن، بین زنبق و شهيد امیدواری
 • (کرج- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم
 • (اسلامشهر- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم
 • (شهران- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، بین زنبق و شهيد امیدواری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ya shahid (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی (شهر زیبا- پایانه فرهنگیان) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد (شهر زیبا- پایانه فرهنگیان) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه (شهر زیبا- پایانه فرهنگیان) تهران ندارد.