info
عکس بوستان شمس
category

بوستان شمس محله دریا، تهران

درباره‌ی بوستان شمس

بوستان شمس (پارک) در محله دریا تهران و خیابان پاک نژاد، مهتاب واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این بوستان یکی از یازده بوستان در محله دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان مولانا، ایستگاه مترو دادمان، داروخانه دادمان، مسکن دادمان و ورودی ایستگاه مترو شهید دادمان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این بوستان به ایستگاه مترو دادمان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان شمس تهران

آدرس دقیق پارک بوستان شمس تهران شهر تهران محله دریا است. این پارک در آدرس دقیق استان تهران، تهران، پاک نژاد، مهتاب قرار دارد. بوستان شمس تهران یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله دریا است. رستوران عربی کوبابا، جو گریل فود، رستوران ایتالیایی جنارو شعبه مرزداران، رستوران ایتالیایی جنارو شعبه پاسداران، رستوران حس توران و رستوران ریحون جردن از جمله فست فودها و رستوران‌های خوب در اطراف این پارک هستند. شما می‌توانید مراکز تفریحی دیگری مثل پردیس سینمایی چارسو، سینما فرهنگ و پردیس تئاتر شهرزاد را هم در محدوده بوستان شمس تهران پیدا کنید.

چطور به بوستان شمس تهران برویم؟

شما می‌‌توانید برای کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان شمس تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه است. ایستگاه مترو دادمان هم در نزدیکی این پارک قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. اطلاعات خوب دیگری هم از طریق نقشه نشان می‌توانید به دست آورید. اطلاعاتی مانند لوکیشن دقیق بوستان شمس تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را می‌توانید روی نشان ببینید.

تصاویر مربوط به این پارک را می‌توانید در ادامه ببینید. ما آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان شمس تهران را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا به‌راحتی به این مکان بروید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان شمس واقع شده‌اند:

 • پارک برادران شهید صرافها
  سعادت آباد، سی و هفتم شرقی
 • پارک نقیشه
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، نوزدهم شمالی، صرافهای جنوبی، نوزدهم غربی
 • پارک نیما
  (5.0)
  فرحزادی، سپهر
 • بوستان دریا
  (5.0)
  فرحزادی، بین محتاج و شهید صفا
 • پارک پوپک
  (5.0)
  فرحزادی، محتاج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 𝐴𝑏𝑜𝑙𝑓𝑎𝑧𝑙 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ شنبه 18 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان شمس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 18 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان شمس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان شمس ندارد.
  neshan logo