info
عکس ایستگاه اتوبوس بهار
category

ایستگاه اتوبوس بهار محله مرزداران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهار

ایستگاه اتوبوس بهار (ایستگاه اتوبوس) در محله مرزداران تهران و خیابان مرزداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله مرزداران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرجع تخصصی آزمایش خاک، کافه رستوران بیشه، شیرینی ماه بانو، بیمه ایران - شرکت پوشش فردای ایرانیان - خوارزمی و مطب دکتر پرگل نوروزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهار تهران

در شهر تهران، محله مرزداران ، ایستگاه اتوبوس بهار تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مرزداران، بین لاله و بهار بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهار تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو یادگار امام قرار گرفته است. همچنین تاکسی سرویس شبانه روزی پارسیان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهار تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، پیامبر شرقی، بین شاهد و شهاب
 • ایستگاه اتوبوس پل مرزداران
  بزرگراه یادگار امام
 • ایستگاه اتوبوس مرزداران
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین عرب حسینی و مرزداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهار ندارد.
  neshan logo