info
عکس کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر رضا حبرانی
category

کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر رضا حبرانی محله عبادی، مشهد

مرکز تصویربرداری پزشکی

درباره‌ی کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر رضا حبرانی

کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر رضا حبرانی (مرکز تصویربرداری پزشکی) در محله عبادی مشهد و خیابان آیت الله عبادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قهوه آرین، تابلوسازی و برش لیزر هنرنما، آبلیمو اطمینان، طباخی قوچ طلایی و آجیل امین قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز تصویربرداری خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر رضا حبرانی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    حیدری
    دوشنبه 12 تیر ماه 1402

    این پزشک به معنای واقعی متخصص دلسوز و فوق‌العاده است. از نزدیکان شنیدم هدفش برای مطب زدن در پایین شهر اینه که بیشتر در خدمت مردم ضعیف باشند. چون خودش هم ظاهراً تو همین مناطق بزرگ شده.

    2

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط HoAz (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر رضا حبرانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر رضا حبرانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر رضا حبرانی ندارد.
neshan logo