عکس داروخانه دکتر طلائیان
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر طلائیان (محله نیاوران، تهران)

داروخانه
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، لواسانی، بازدار، بین فرهاد و ناهید

موقعیت داروخانه دکتر طلائیان در محله نیاوران تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر طلائیان (داروخانه) در محله نیاوران تهران و خیابان بازدار واقع شده است. این مکان یکی از بیست و یک داروخانه در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سانا و همچنین ایران یونولیت، پراگ، سفارت تایلند، کارگزاری سهام پژوهان شایان و کلینیک واریس دکتر اقدسی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر طلائیان

داروخانه دکتر طلائیان در شهر تهران، محله نیاوران خیابان بازدار قرار دارد. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، لواسانی، بازدار، بین فرهاد و ناهید است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد داروخانه دکتر طلائیان، با شماره تلفن آن (09194608602) تماس بگیرید. آدرس وبسایت این داروخانه instagram.com است که شما را بیشتر با این مکان آشنا می‌کند.

طبق نظر کاربران، داروخانه دکتر طلائیان از داروخانه‌های خوب محله نیاوران است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر سعید محمدی، داروخانه بوربور و شانا فرمانیه هستند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر طلائیان برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. داروخانه دکتر طلائیان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ارکیده قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر طلائیان را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.





راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، لواسانی، بازدار، بین فرهاد و ناهید

تلفن تماس: 09194608602

صفحه اینستاگرام: @bam.pharmacy


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر طلائیان واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر سعید محمدی
  لواسانی، بین یاس و مریم
 • داروخانه بوربور
  اندرزگو، صالحی جنوبي، عسکری، عسگری
 • شانا فرمانیه
  اندرزگو، سالاری، وطن پور
 • داروخانه دکتر فعله گری
  باهنر، بین پونک و بازدار
 • داروخانه دکتر برادران
  باهنر، سعیدی، بین عسگریان و جهان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر طلائیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  داروخانه دکتر غزل طلائیان داروخانه دکتر غزل طلائیان(بام) خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر طلائیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر طلائیان ندارد.
  neshan logo