info
عکس ایستگاه اتوبوس اوشانعکس ایستگاه اتوبوس اوشانعکس ایستگاه اتوبوس اوشان
category

ایستگاه اتوبوس اوشان محله شهرک گلها، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اوشان

ایستگاه اتوبوس اوشان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک گلها تهران و خیابان کنارگذر ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک گلها تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا سیب 360، رستوران ایتالیایی نیمکت، داروخانه شبانه روزی لشگرک، شرکت ایران لاکوبل و کافه کتاب ماه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اوشان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس اوشان تهران است که در محله شهرک گلها قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه ارتش، نرسیده به حلوایی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس اوشان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

دفتر منطقه 1 تاکسیرانی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اوشان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس اوشان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  mamaly
  دوشنبه 11 بهمن ماه 1400

  پایانه لاله جوان مرد قصاب


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اوشان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کنگان یکم
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین وزارت امور خارجه و کنگان دوم
 • ایستگاه اتوبوس شهید مژدی
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی
 • ایستگاه اتوبوس کنگان
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان
 • ایستگاه اتوبوس اراج
  بزرگراه ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اوشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اوشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اوشان ندارد.
  neshan logo