info
عکس ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه
category

ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه محله عدالت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه

ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه (ایستگاه اتوبوس) در محله عدالت یزد و خیابان تیمسار فلاحی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه دفاع مقدس و مجتمع تجاری صدف و همچنین رس توران خانه رس، بستنی سالار، گالری صنایع دستی فاطمی، شیرینی ضیافت یزد و کافه آپ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه یزد

در شهر یزد، محله عدالت ، ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در خیابان تیمسار فلاحی، بین عدالت و خیابان وصال قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هتل صفاییه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه جوادالائمه
  بلوار صیاد شیرازی، بین سوم و جواد الائمه
 • ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد
  بلوار جهاد، بین دشتی 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی
  بلوار شهید قندی، بین کاج 4 و بلوار جهاد
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 23
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین بیست و یکم و ارشاد اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی
  بلوار ابن سینا، بین میدان ابن سینا و بلوار شهید قندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه ندارد.
  neshan logo