عکس ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش (محله خرم، اراک)

ایستگاه اتوبوس
استان مرکزی اراک استان مرکزی، اراک، بلوار شهید شیرودی

موقعیت ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش در محله خرم اراک را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش (ایستگاه اتوبوس) در محله خرم اراک و بلوار شهید شیرودی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله خرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امیرکبیر (بیمارستان راه آهن) و همچنین رستوران عالیجناب، کلینیک امام رضا، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی، تالار پذیرایی کاج و میدان راه آهن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش

ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش را می‌توانید در شهر اراک، محله ۶ بلوار شهید شیرودی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید شیرودی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس استاد شهریار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان مرکزی، اراک، بلوار شهید شیرودی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آموزش و پرورش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رازي
  جهان پناه، فارابی، بین امید مهرابی و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس ابتداي هپکو
  میدان جهاد
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه وليعصر
  بلوار امام خمینی، بین صحیفی و میدان ولی عصر
 • ایستگاه اتوبوس پشتاره
  خیابان شهید رجایی، هدایتی، بین پشتاره و ب. سهرابی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع ميلاد
  شریعتی، کوچه استاد شهریار، ابدام، جماران، بین بیگی و گلستان 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ندارد.
  neshan logo