info
عکس ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش
category

ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش محله خرم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش

ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش (ایستگاه اتوبوس) در محله خرم اراک و شریعتی، بلوار شهید شیرودی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله خرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امیرکبیر (بیمارستان راه آهن) و همچنین رستوران عالیجناب، کلینیک امام رضا، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی، تالار پذیرایی کاج و میدان راه آهن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش اراک

ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک ولیعصر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریعتی، بلوار شهید شیرودی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس خرم را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آموزش و پرورش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی
  جهان پناه، فارابی، بین امید مهرابی و شهید مسعود رضایی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو
  میدان جهاد
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه ولیعصر
  دکتر محمد مصدق، بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس پشتاره
  شهید رجایی، هدایتی، بین پشتاره و وحید بخشی
 • ایستگاه اتوبوس سهرابی
  شهید رجایی، فریدی، بین ب. سهرابی و نشاط 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ندارد.
  neshan logo