info
عکس ایستگاه اتوبوس اسماعیل بقال1
category

ایستگاه اتوبوس اسماعیل بقال1 محله اسماعیل بقال، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اسماعیل بقال1

ایستگاه اتوبوس اسماعیل بقال1 (ایستگاه اتوبوس) در محله اسماعیل بقال تبریز و خیابان سرباز شهید واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله اسماعیل بقال تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه قاجار (خانه امیرنظام گروسی) و مرکز خرید آیدین و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر تقی زاده، مسجد صفای قمر بنی هاشم، آلومینیوم ملکی، دزدگیررادیوپخش فرهادی و ساندویچی حسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اسماعیل بقال1 تبریز

در شهر تبریز، محله اسماعیل بقال ، ایستگاه اتوبوس اسماعیل بقال1 تبریز قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به سرباز شهید، بین بهار و وحدت بروید. ایستگاه اتوبوس اسماعیل بقال1 تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی مظاهر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اسماعیل بقال1 تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اسماعیل بقال1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گرو
  شمس تبریزی، بین شهید صدوقی و شالچیلار
 • ایستگاه اتوبوس شیر برداشت
  عباسى، بابایی، سیلاب، بین گل زاده و صلاح
 • ایستگاه اتوبوس پل قاری (ضلع شمالی)
  بلوار چایکنار(علامه طباطبایی)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اسماعیل بقال1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اسماعیل بقال1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اسماعیل بقال1 ندارد.
  neshan logo