info
عکس داروخانه دکتر مهربانیان
category

داروخانه دکتر مهربانیان محله قصرالدشت، شیراز

درباره‌ی داروخانه دکتر مهربانیان

داروخانه دکتر مهربانیان (داروخانه) در محله قصرالدشت شیراز و میدان زرگری واقع شده است. این مکان یکی از دو داروخانه در محله قصرالدشت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پل زرگری، موسسه آموزش عالی آزاد نوید پارس، کافه فورته، دکتر امیر غفران و شیرینی سرای ماه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید مطهری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر مهربانیان شیراز

برای رفتن به داروخانه دکتر مهربانیان شیراز باید به شهر شیراز، محله قصر دشت بروید. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان فارس، شیراز، میدان زرگری است.

داروخانه دکتر مهربانیان شیراز از داروخانه‌های خوب محله قصر دشت است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به مرکز پرستاری در منزل آراد، درمانگاه و خیریه نرجس، درمانگاه محمد رسول الله و مرکز طب کار دکتر دهقان اشاره کرد. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه دکتر نامور ، داروخانه دکتر ساناز جعفری و داروخانه دکتر ناموران هم در این محدوده قرار دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر مهربانیان شیراز برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس مسکن و شهرسازی در نزدیکی داروخانه دکتر مهربانیان شیراز قرار دارد. ایستگاه مترو شهید مطهری هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر مهربانیان شیراز را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر مهربانیان واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر نامور
  بلوار ستارخان، بین ولیعصر و 14 ستارخان
 • داروخانه دکتر ساناز جعفری
  بلوار بهشتی، قصردشت
 • داروخانه دکتر ناموران
  بلوار شهید مطهری شمالی، 11 مطهری شمالی
 • دارو خانه دکتر یاراحمدی
  قصردشت، بین قصردشت 54 و میدان زرگری
 • داروخانه نوين ايران
  (4.0)
  بلوار شهید چمران، ابیوردی دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر مهربانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر مهربانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر مهربانیان ندارد.
  neshan logo