info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان جانبازعکس ایستگاه اتوبوس میدان جانبازعکس ایستگاه اتوبوس میدان جانباز
category

ایستگاه اتوبوس میدان جانباز (محله فردوسی، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
3.0
4 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان جانباز

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان جانباز در محله فردوسی مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان جانباز (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی مشهد و بلوار فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پروما، جایگاه المان های نوروزی و مرکز خرید پروما و همچنین درمانگاه شهید شوریده، کباب سورینت، آکادمی پاراگلایدر هورمز، داروخانه دکتر ظفری و بانک قرض الحسنه مهر ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان جانباز

ایستگاه اتوبوس میدان جانباز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله فردوسی بلوار فردوسی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فردوسی، بین میدان جانباز و ثمانه قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان جانباز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس متین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان جانباز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان جانباز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه خیام
  بلوار خیام، نرسیده به بلوار سجاد
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 4
  بلوار سجاد، بین زنبق و گلریز
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 3
  بلوار سجاد، بین میلاد و زنبق
 • ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 30
  بلوار خیام، بین بلوار فردوسی و خیام 30
 • ایستگاه اتوبوس بهاران 4
  بلوار سجاد، بهارستان، بین بهارستان 3 و 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 19 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان جانباز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 19 اردیبهشت ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان جانباز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان جانباز ندارد.
  location استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، بین میدان جانباز و ثمانه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo