info
عکس ایستگاه اتوبوس کرمان
category

ایستگاه اتوبوس کرمان محله کرمان، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کرمان

ایستگاه اتوبوس کرمان (ایستگاه اتوبوس) در محله کرمان تهران و خیابان جانبازان غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان تمدن، باغ موزه مینیاتور و پنجشنبه بازار و همچنین تعمیرگاه موشیخ، بوستان تمدن (گلبرگ)، امداد باتری، بستنی حاجی بابا و درمانگاه دکتر صفدریان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جانبازان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کرمان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس کرمان تهران، شهر تهران، محله کرمان است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، جانبازان غربی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کرمان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جانبازان قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی امین تاکسی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کرمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گوهرشاد
  بزرگراه شهید سلیمانی، فتحی
 • ایستگاه اتوبوس فرجام
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس میدان رسالت کوهک
  هنگام، نیروی دریایی
 • ایستگاه اتوبوس سامان شمالی
  سلیمانی، شهید بختیاری، بین جانبازان غربی و مهران پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کرمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کرمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کرمان ندارد.
  neshan logo