عکس گل فروشی ملیکا مشاهده در نقشه نشان
category

گل فروشی ملیکا (محله زیبادشت، تهران)

گل فروشی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حسن يزداني، چشمه شرقی، اندیشه، ایرانیان

موقعیت گل فروشی ملیکا در محله زیبادشت تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


گل فروشی ملیکا (گل فروشی) در محله زیبادشت تهران و خیابان ایرانیان واقع شده است. این مکان یکی از دو گل فروشی در محله زیبادشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان، خانه موزه شهید مهدی پور و پروژه المپیاسنتر و همچنین بازار میوه و تره‌بار زیبادشت، دفتر خدمات الکترونیک قضایی، باغ رستوران سفره ایرانی، جگر سرای پدیده المپیک و مسجد جامع المهدی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از گل‌فروشی‌های خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر گل فروشی ملیکا


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حسن يزداني، چشمه شرقی، اندیشه، ایرانیان


سایر گل‌فروشی‌های که در محدوده گل فروشی ملیکا واقع شده‌اند:

 • گلسرای سادات
  (3.0)
  دهکده المپیک، نرسیده به بیست و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احسان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گل فروشی ملیکا تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه فروشی گلسرا گل گیاه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد گل فروشی ملیکا

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۴) یکشنبه 30 آبان ماه 1400

   ارزانترین و با اقتصادیترین گلفروشی منطقه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گل فروشی ملیکا تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گل فروشی ملیکا تهران ندارد.
  neshan logo