info
عکس خودپرداز ملی
category

خودپرداز ملی اصفهان

خودپرداز
5.0
4 رای

درباره‌ی خودپرداز ملی

خودپرداز ملی (خودپرداز) در اصفهان و خیابان شریف غربی، هاشمی نژاد، شهیدان عاملی، شریفی، تقاطع ابوذر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حمام رهنان و پلاسکو سپاهان و همچنین داروخانه شبانه روزی شفابخش، فروشگاه کفش غلامی، پیتزا جوان، بانک ملی شعبه خیابان ابوذر و کت و شلوار آقا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این دستگاه خودپرداز یکی از دستگاه‌های خودپرداز خوب این منطقه می‌باشد.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز ملی واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک سامان
  امام رضا، حسین آباد
 • خودپرداز بانک ملی
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • خودپرداز بانک سپه
  شریف غربی، مطهری
 • خودپرداز کوثر
  شریف غربی، مطهری، بین شهید کروندی و حسین مرادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rz78 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز ملی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، شریف غربی، هاشمی نژاد، شهیدان عاملی، شریفی، تقاطع ابوذر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo