info
عکس ایستگاه اتوبوس اکبرآباد باشگاه فرهنگیان
category

ایستگاه اتوبوس اکبرآباد باشگاه فرهنگیان محله حر، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اکبرآباد باشگاه فرهنگیان

ایستگاه اتوبوس اکبرآباد باشگاه فرهنگیان (ایستگاه اتوبوس) در محله حر تهران و خیابان کمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان لقمان حکیم و پاساژ بنفشه و همچنین هتل فرهنگیان (خانه معلم)، فروشگاه افق کوروش، کافه و بستنی سادات، خانه معلم دبیرستان دخترانه بنت الهدی و لبنیات و بستنی سادات قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو کمیل، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اکبرآباد باشگاه فرهنگیان تهران

در شهر تهران، محله حر ، ایستگاه اتوبوس اکبرآباد باشگاه فرهنگیان تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه نواب صفوی، کمیل، کمالی، بین نقیبی و شهید مرتضی کریمی شالی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اکبرآباد باشگاه فرهنگیان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو کمیل است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس رهنما واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اکبرآباد باشگاه فرهنگیان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اکبرآباد باشگاه فرهنگیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خوش
  بزرگراه نواب صفوی، کمیل، بین اینانلو و ارشادی
 • ایستگاه اتوبوس لشکر
  کارگر جنوبی، بین صفاریان و کمالی
 • ایستگاه اتوبوس غفاری
  قزوین، غفاری، بین علیمرادی و السادات
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اکبرآباد باشگاه فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اکبرآباد باشگاه فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اکبرآباد باشگاه فرهنگیان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه نواب صفوی، کمیل، کمالی، بین نقیبی و شهید مرتضی کریمی شالی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo