عکس شرکت تعاونی مسافربری شماره ۶(ایمن سفر ایرانیان)
category

شرکت تعاونی مسافربری شماره ۶(ایمن سفر ایرانیان) (محله باغ آذری، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
1.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران

موقعیت شرکت تعاونی مسافربری شماره ۶(ایمن سفر ایرانیان) در محله باغ آذری تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شرکت تعاونی مسافربری شماره ۶(ایمن سفر ایرانیان) (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله باغ آذری تهران واقع شده است. این پایانه یکی از شش پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه مسافربری جنوب (ترمینال جنوب)، پارکینگ روباز ترمینال جنوب، مسجد ترمینال جنوب، شهر کتاب و ایستگاه اتوبوس ترمینال جنوب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو ترمينال جنوب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر شرکت تعاونی مسافربری شماره ۶(ایمن سفر ایرانیان)


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران

تلفن تماس: +982155185347

ساعت کاری شرکت تعاونی مسافربری شماره ۶(ایمن سفر ایرانیان)

  • شنبه07:00 - 23:45
  • یک‌شنبه07:00 - 23:45
  • دوشنبه07:00 - 23:45
  • سه‌شنبه07:00 - 23:45
  • چهارشنبه07:00 - 23:45
  • پنج‌شنبه07:00 - 23:45
  • جمعه07:00 - 23:45

سایر پایانه‌های که در محدوده شرکت تعاونی مسافربری شماره ۶(ایمن سفر ایرانیان) واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط h.54 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت تعاونی مسافربری شماره ۶(ایمن سفر ایرانیان) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت تعاونی مسافربری شماره ۶(ایمن سفر ایرانیان) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت تعاونی مسافربری شماره ۶(ایمن سفر ایرانیان) تهران ندارد.