info
عکس ایستگاه اتوبوس سمیعی
category

ایستگاه اتوبوس سمیعی محله شهرک صنایع، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سمیعی

ایستگاه اتوبوس سمیعی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک صنایع اراک و خیابان شهیدان توکلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک صنایع اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دکتر قدرت اله پورایمانی، نمایندگی کولرگازی و تصفیه آب جنرال سرما میرزایی، داروخانه دکتر زمانی فراهانی، فتیرپزی عمو حمید و مسجد طالقانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سمیعی اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس سمیعی اراک، شهر اراک، محله شهرک صنایع است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سیدالشهدا، شهیدان توکلی، بین هفتم و هفتم واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سمیعی اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس گلها هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سمیعی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سمیعی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پردیسان
  بزرگراه امام علی، عراقی، بین نیلوفر 5 و 6
 • ایستگاه اتوبوس شیخ طبرسی
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین افق و سمیه
 • ایستگاه اتوبوس پست بانک
  بلوار آیت الله غفاری، آیت الله سعیدی، بین فردوسی و خوشه‌چین
 • ایستگاه اتوبوس میدان لعلی
  بلوار قائم مقام فراهانی، لعلی، میدان لعلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سمیعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سمیعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سمیعی ندارد.
  neshan logo