info
عکس هواشناسی اردبیل
category

هواشناسی اردبیل اردبیل

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هواشناسی اردبیل

هواشناسی اردبیل (اداره و سازمان دولتی) در اردبیل و بزرگراه میلاد، بزرگراه شهید خدمت‌علی رجبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال خلخال و کوثر، جایگاه سوخت (بنزین و CNG) ایثار ، هنرستان رازی، ترمینال مسافربری و ایستگاه اتوبوس ترمینال خلخال قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده هواشناسی اردبیل واقع شده‌اند:

 • شرکت تعاونی میثم سبلان اردبیل
  بزرگراه شهید خدمت‌علی رجبی، بلوار سرو، تقاطع شهرک صنعتی فاز 1 شهید بهشتی
 • اتحادیه امکان اردبیل
  (5.0)
  بزرگراه بسیج، بلوار سرو، شهرک صنعتی فاز 1 شهید بهشتی، پنجم
 • خانه کارگر واحد اردبیل
  (4.4)
  بزرگراه میلاد، رازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snap.driver09352480586 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هواشناسی اردبیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هواشناسی اردبیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هواشناسی اردبیل ندارد.
  neshan logo