info
عکس پنچرگیری
category

پنچرگیری محله مسعودیه، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پنچرگیری

پنچرگیری (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله مسعودیه تهران و کنارگذر بزرگراه امام رضا واقع شده است. این مکان یکی از 102 تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری منصور و همچنین مخابرات مشهدی مهدی، ایستگاه 37 سازمان آتش نشانی تهران، تهیه غذای طاها، تالار پذیرایی و رستوران مهدی و پمپ گاز LPG قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده پنچرگیری واقع شده‌اند:

 • صافکاری صمد
  بزرگراه امام رضا، 15 متری طالقانی
 • کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو آریا
  بزرگراه امام رضا، یکم شرقی، بیست متری اعظم، بین تیر و مرداد
 • تعمیرگاه گلپایگانی (تعمیرخاور)محمد و مجید
  بزرگراه امام رضا
 • خدمات تخصصی برق اتومبیل حسین
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، بین عطری و همتیان
 • تکنیک سوپر شارژ
  بزرگراه امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 0056 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پنچرگیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پنچرگیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پنچرگیری ندارد.
  neshan logo