info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه معلم
category

ایستگاه اتوبوس سه راه معلم محله قصر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه معلم

ایستگاه اتوبوس سه راه معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله قصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بام قصر و فوژان تل و همچنین شهر کتاب مرکزی، شیرینی پیروک، رادیولوژی و سونوگرافی قصر، فروشگاه اتکا شهید فلاحی و سازمان قضایی نیروهای مسلح تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید قدوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه معلم تهران

ایستگاه اتوبوس سه راه معلم تهران در شهر تهران، محله قصر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، بین شفق و اندیشه پنجم واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سه راه معلم تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سهروردی است. آژانس دارکوب هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منبع آب
  سهروردی شمالی، بین کنگاور و توپچی
 • ایستگاه اتوبوس کیهان
  سهروردی شمالی، بین خوشنودی و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس سهروردی
  مطهری، بین راهنمایی و سهروردی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه معلم ندارد.
  neshan logo