info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ صبا
category

ایستگاه اتوبوس باغ صبا محله کاج، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ صبا

ایستگاه اتوبوس باغ صبا (ایستگاه اتوبوس) در محله کاج تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله کاج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خانواده نزاجا و همچنین دنیای منقار کج ها، فروشگاه شهروند ملک، قهوه فروشی بن رو، آموزشگاه رانندگی صبا و رستوران طریقت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ صبا تهران

ایستگاه اتوبوس باغ صبا تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کاج قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریعتی، بین کشواد و مینا می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس باغ صبا تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس دارکوب را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باغ صبا تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ صبا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیهان
  سهروردی شمالی، بین خوشنودی و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، پادگان ولیعصر، بین یاس و حسینی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس میثاق
  شریعتی، بین میثاق پنجم و شهید محمد صالحی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه معلم
  شریعتی، بین شفق و اندیشه پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ صبا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ صبا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ صبا ندارد.
  neshan logo