عکس ایستگاه اتوبوس میثاق
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میثاق (محله کاج، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شریعتی، بین میثاق پنجم و شهید محمد صالحی

موقعیت ایستگاه اتوبوس میثاق در محله کاج تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میثاق (ایستگاه اتوبوس) در محله کاج تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله کاج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ایرانشهر، خانه موزه استاد لرزاده و مرکز خرید سپنتا و همچنین سینما سروش، چلوکباب ضیافت، اتحادیه پوشاک تهران، آباژور بهنام و جامه سرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میثاق

ایستگاه اتوبوس میثاق در شهر تهران، محله کاج و خیابان شریعتی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، بین میثاق پنجم و شهید محمد صالحی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میثاق عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میثاق و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شریعتی، بین میثاق پنجم و شهید محمد صالحی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میثاق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عظیم پور
  مدنی، قجاوند، نامجو
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه عظیم پور
  مدنی، قجاوند، نامجو
 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  انقلاب اسلامی، نامجو، رامیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میثاق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میثاق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میثاق ندارد.
  neshan logo