info
عکس تعمیرات دوچرخه شمس
category

تعمیرات دوچرخه شمس محله مخصوص، تهران

فروشگاه دوچرخه
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیرات دوچرخه شمس

تعمیرات دوچرخه شمس (فروشگاه دوچرخه) در محله مخصوص تهران و خیابان غفاری واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از دو فروشگاه دوچرخه در محله مخصوص تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوسکوماتو صبا مال، بیمارستان لقمان حکیم، موزه تاریخ روانپزشکی روزبه و مرکز خرید صبا و همچنین ساندویچ دولپی، مجتمع تجاری خلیج فارس، دبیرستان علامه حلی تهران، رستوران شاد و کیف و کمربند زبدژ قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تعمیرات دوچرخه شمس تهران

فروشگاه تعمیرات دوچرخه شمس تهران در محله مخصوص شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه تعمیرات دوچرخه شمس تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله مخصوص به شمار می‌رود. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به مرکز تخصصی سفر با دوچرخه، فروشگاه سه چرخه محمد و فروشگاه قلمستان اشاره کرد.

چطور به فروشگاه تعمیرات دوچرخه شمس تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تعمیرات دوچرخه شمس تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم سری به فروشگاه تعمیرات دوچرخه شمس تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر از فروشگاه تعمیرات دوچرخه شمس تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌ها و مراکز خدمات دوچرخه که در محدوده تعمیرات دوچرخه شمس واقع شده‌اند:

 • مرکز تخصصی سفر با دوچرخه
  کارگر جنوبی، مدرس
 • فروشگاه سه چرخه محمد
  قزوین، جوادیان، بین اسلامی و کاشانی
 • فروشگاه قلمستان
  (5.0)
  کارگر جنوبی، ادیب
 • مدرن دوچرخ
  (5.0)
  قزوین، جوادیان، شادی
 • فروشگاه های دوچرخه (گرامی)
  (3.0)
  قزوین، شراره
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 28 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرات دوچرخه شمس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرات دوچرخه شمس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرات دوچرخه شمس ندارد.
  neshan logo