info
عکس ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر
category

ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر محله امیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر

ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر (ایستگاه اتوبوس) در محله امیریه تهران و خیابان قزوین واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله امیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ولیعصر و همچنین قلیان فروشی نادر حاج اوغلی، بانک کارگشایی، فروشگاه زنجیره ای جانبو، دندانپزشکی دکتر زمانی و فروشگاه سنتور ثاقبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر تهران، شهر تهران، محله امیریه است. این ایستگاه اتوبوس در قزوین، بین صارمی و ولیعصر واقع شده است. ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو منیریه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس رهنما قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل امیر بهادر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  وحدت اسلامی، بین خندان و زندی
 • ایستگاه اتوبوس لشکر
  کارگر جنوبی، بین صفاریان و کمالی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه لشگر
  کارگر جنوبی، بین چمن روی و فرشته
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر ندارد.
  neshan logo