info
عکس ایستگاه اتوبوس دکترآیت
category

ایستگاه اتوبوس دکترآیت محله مدائن، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دکترآیت

ایستگاه اتوبوس دکترآیت (ایستگاه اتوبوس) در محله مدائن تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله مدائن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره درخشان و مجتمع تجاری امرالد استار و همچنین مسجد احمدیه، نان و شیرینی تهران، نمایندگی پارس خزر، پارس خزر و کلینیک دندانپزشکی عرشیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سر سبز، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دکترآیت تهران

ایستگاه اتوبوس دکترآیت تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله مدائن قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دکترآیت تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سر سبز قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ماهان قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دکترآیت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دکترآیت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علم و صنعت
  هنگام، حیدرخانی، بین دانشگاه علم و صنعت و چهل و دوم
 • ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تخلیه
  شهید سلیمانی، طرقی، تقاطع فتحی
 • ایستگاه اتوبوس رسالت تخلیه
  مدنی، اسلام پناه، بین شهید احمدی و یاوری
 • ایستگاه اتوبوس فرجام
  هنگام، باقری، نیروی دریایی، بین کاشانی و ارجمندی نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دکترآیت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دکترآیت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دکترآیت ندارد.
  neshan logo