info
عکس پاساژ محسن
category

پاساژ محسن اصفهان

بازار و مرکز خرید
4.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ محسن

پاساژ محسن (بازار و مرکز خرید) در اصفهان و خیابان عبدالرزاق، شهید بنی لوحی، شهید بشیر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امین، حمام شاه علی و بازار سرای هندوها و همچنین فروشگاه گز کرمانی، تابلوساز حاجی‌پور، مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان، آتلیه نفس و مسجد حاج محمد جعفر آباده ای قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ محسن واقع شده‌اند:

 • مرکز خرید اصفهان
  شهید فروغی، آب پخشگان
 • نساجی کیان
  ابن سینا، بین میرعلاالدین و مرتضی بصیری
 • بازارچه قاضی
  ابن سینا، میرعلاالدین، حمام قاضی
 • بازاربزرگ دروازه اشرفی
  هاتف، نرسیده به میدان امام علی
 • خرید و فروش طلا و سکه سادات
  حکیم، باغ قلندرها، بین بهاربند ملک و تیمچه ملک التجار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "iron_hashem " (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ محسن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ محسن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ محسن ندارد.
  neshan logo