info
عکس رویال مارکت
category

رویال مارکت (محله رضاشهر، مشهد)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی رویال مارکت

رویال مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله رضاشهر مشهد و خیابان پیروزی 12 واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت و هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا آفتابگردان، رستوران دشتبان، مسجد امام رضا (ع)، مجموعه ورزشی پارک تندرستی و دبستان و پیش دبستانی اندیشمندان پیشرو قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده رویال مارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر پردیس
  بلوار پیروزی، بین پیروزی16 و میدان شهید علی مهدوی
 • سوپرمارکت بهزاد
  بلوار پیروزی، پیروزی 6، رودکی17
 • سوپر مارکت قنبری
  بلوار پیروزی، پیروزی 4، رودکی17
 • مارکت قنبری
  بلوار پیروزی، پیروزی 4، رودکی17
 • سوپرمارکت رضا
  بلوار پیروزی، پیروزی 4، رودکی17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Efi (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رویال مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رویال مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رویال مارکت ندارد.
  neshan logo