info
عکس ایستگاه اتوبوس ستاره کویر
category

ایستگاه اتوبوس ستاره کویر محله خرمشاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ستاره کویر

ایستگاه اتوبوس ستاره کویر (ایستگاه اتوبوس) در محله خرمشاه یزد و خیابان باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله خرمشاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یزد تخفیف و همچنین پیتزا فروتن، مسجد خرمشاه، شادی بستنی، آرامگاه مهدی آذر یزدی و طرح و پژوهش سهیل کویر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ستاره کویر یزد

ایستگاه اتوبوس ستاره کویر یزد در شهر یزد، محله خرمشاه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس باهنر می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ستاره کویر یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایران قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ستاره کویر یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ستاره کویر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان باهنر
  پل باهنر، بلوار رضا پاکنژاد
 • ایستگاه اتوبوس سه راه آبنما
  بلوار رضا پاکنژاد، بین چاه قبله و هشتم
 • ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید
  زمانی، بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ستاره کویر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ستاره کویر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ستاره کویر ندارد.
  neshan logo