info
عکس ایستگاه اتوبوس عباسیه
category

ایستگاه اتوبوس عباسیه محله نجف آباد، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عباسیه

ایستگاه اتوبوس عباسیه (ایستگاه اتوبوس) در محله نجف آباد حمیدیا و خیابان عباسیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله نجف آباد حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی لواش، فروشگاه ابزار میلاد، سنگ احسان، عابربانک سپه و تعمیرگاه تخصصی پژو مسلم یزدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عباسیه حمیدیا

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر حمیدیا، ایستگاه اتوبوس عباسیه حمیدیا است که در محله نجف اباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید دشتی، شهید جعفری، خیابان عباسیه، بین خیابان کمیل و ورزشگاه می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس عباسیه حمیدیا عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از حمیدیا دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس عباسیه حمیدیا و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عباسیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی
  منابع طبیعی، مسلم ابن عقیل، بین میدان فردوس و خیابان عباسیه
 • ایستگاه اتوبوس پارک ناجی
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی بیست و سه و خیابان ایثار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عباسیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عباسیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عباسیه ندارد.
  location استان یزد، حمیدیا، بلوار شهید دشتی، شهید جعفری، خیابان عباسیه، بین خیابان کمیل و ورزشگاه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo