info
عکس داروخانه دکتر یاسمن علویانعکس داروخانه دکتر یاسمن علویان
category

داروخانه دکتر یاسمن علویان (محله توحید، تهران)

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر یاسمن علویان

موقعیت داروخانه دکتر یاسمن علویان در محله توحید تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر یاسمن علویان (داروخانه) در محله توحید تهران و خیابان نصرت غربی واقع شده است. این مکان یکی از بیست داروخانه در محله توحید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار توحید و همچنین مسجد و کانون توحید، اژدر زاپاتا، فروشگاه دوچرخه پرورایدرز، اتاق فرار سامورایی و رستوران سالی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر یاسمن علویان

داروخانه دکتر یاسمن علویان در شهر تهران، محله توحید خیابان نصرت غربی واقع شده است. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین بهمن و سمیعی فرد است. اگر اطلاعات بیشتری از داروخانه دکتر یاسمن علویان بخواهید می‌توانید با شماره تلفن آن (66907308) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر یاسمن علویان یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله توحید است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و انیستیتو پاستور ایران از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر جوهریان، داروخانه دکتر امین جنت خواه و داروخانه دکتر فریدی وجود دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر یاسمن علویان برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. داروخانه دکتر یاسمن علویان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شادمان قرار دارد. ایستگاه مترو مدافعان سلامت نیز در محدوده این داروخانه است.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر یاسمن علویان را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر یاسمن علویان واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر جوهریان
  یادگار امام، بهنود، بین قصرالدشت و لادن
 • داروخانه دکتر امین جنت خواه
  ستارخان، شادمهر، بین بقال باشی قدیمی و ذوالفقاری
 • داروخانه دکتر فریدی
  آزادی، آشیان
 • داروخانه دکتر رضوی
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، بین رودکی و عبدالله زاده
 • داروخانه
  بلوار کشاورز، بین پرتو و دکتر قریب
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شهرام (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر یاسمن علویان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر یاسمن علویان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر یاسمن علویان ندارد.
  neshan logo