info
عکس کلوپ بازی های کامپیوتری جوکر
category

کلوپ بازی های کامپیوتری جوکر محله نازی آباد، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کلوپ بازی های کامپیوتری جوکر

کلوپ بازی های کامپیوتری جوکر ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله نازی آباد تهران و خیابان بابایی واقع شده است. این مکان یکی از پنج تفریح و سرگرمی در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین رستوران زنجیره ای پیتزا سیب 360، آموزشگاه سفیر گفتمان، تیپاکس نازی آباد، دندانپزشکی شبانه روزی نازی آباد و رادیولوژی و سونوگرافی شفق قرار گرفته است.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده کلوپ بازی های کامپیوتری جوکر واقع شده‌اند:

 • خانه کودک باروشه
  بلوار شهید رجایی، بابایی، بین شهید اسماعیل زاده و بدلی گیوی
 • سرزمین فینگلی ها
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین رنجبر و بدلی گیوی
 • باشگاه بیلیارد جورابلو
  (4.7)
  بلوار شهید رجایی، ناصر، ندایی، بلوک 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلوپ بازی های کامپیوتری جوکر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلوپ بازی های کامپیوتری جوکر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلوپ بازی های کامپیوتری جوکر ندارد.
  neshan logo