info
عکس ایستگاه اتوبوس تقاطع علم الهدی
category

ایستگاه اتوبوس تقاطع علم الهدی محله خرم، اراک

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تقاطع علم الهدی

ایستگاه اتوبوس تقاطع علم الهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله خرم اراک و خیابان جهان پناه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله خرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کوروش و همچنین رستوران توکیو ، دکترپت Dr.Pet، نانوایی فتیر لقمه، فست فود چوکوتا و دبیرستان غیردولتی الوند (دوره اول) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تقاطع علم الهدی اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس تقاطع علم الهدی اراک است که در محله خرم قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس جهان پناه، بین مبارزان و علم الهدی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس تقاطع علم الهدی اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس اتحاد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تقاطع علم الهدی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تقاطع علم الهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سرداران
  بلوار تهران
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعسر
  بلوار شهید شیرودی، بین نوزده دی و بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه غلامی
  شریعتی، غلامی، بین بن بست استاد شهریار و نوروزی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  وحدت اسلامی، غدیر، بین توحید و مبارزان
 • ایستگاه اتوبوس میدان میراث فرهنگی
  شهیدان رجایی، مبارزان، میدان صنایع دستی و گردشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 20 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تقاطع علم الهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تقاطع علم الهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تقاطع علم الهدی ندارد.
  neshan logo