info
عکس ایستگاه اتوبوس سرداران
category

ایستگاه اتوبوس سرداران محله مدرس، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرداران

ایستگاه اتوبوس سرداران (ایستگاه اتوبوس) در محله مدرس اراک و بلوار تهران واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله مدرس اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان حضرت ولیّ عصر (عج) و مجتمع تجاری پارس و همچنین بوستان ملّت، کله پزی فراهانی، دروازه تهران، نمایندگی ایران‌خودرو معطری و اپل استور اراک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرداران اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس سرداران اراک است که در محله مدرس قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار تهران واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سرداران اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس دوستان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سرداران اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرداران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تقاطع علم الهدی
  جهان پناه، بین مبارزان و علم الهدی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای ملک
  قدوسی، مهدی سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس کلینیک
  بلوار شهید شیرودی، ایثار
 • ایستگاه اتوبوس سوم هپکو
  شهیدان رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرداران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرداران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرداران ندارد.
  neshan logo