عکس فروشگاه افق کوروش
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه افق کوروش (محله ایران، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
4.3
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مجاهدین اسلام، تقاطع 17 شهریور

موقعیت فروشگاه افق کوروش در محله ایران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله ایران تهران و خیابان مجاهدین اسلام، تقاطع 17 شهریور واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنعت برق ایران و پاساژ شهدا و همچنین سینما شکوفه، تصویربرداری پزشکی نگار آزما، پمپ بنزین شهدا، دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی و خشکبار محسن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ميدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


درباره فروشگاه افق کوروش

فروشگاه افق کوروش را می‌توانید در شهر تهران، محله ایران و خیابان مجاهدین اسلام، تقاطع 17 شهریور پیدا کنید. فروشگاه افق کوروش یکی از فروشگاه‌های خوب محله ایران به شمار می‌رود. افق کوروش، فروشگاه زنجیره ای ویوان و شیرین عسل فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.


چطور به فروشگاه افق کوروش برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس آقاجانلو قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه افق کوروش نیز ایستگاه مترو ميدان شهدا است. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه افق کوروش زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه افق کوروش را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مجاهدین اسلام، تقاطع 17 شهریور


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه افق کوروش واقع شده‌اند:

 • افق کوروش
  امام علی، شیخ الرئیس، دومانلو، نور صالحی، بین آشتیانی و شکوفه
 • فروشگاه زنجیره ای ویوان
  کفایی امانی، خسرو نژاد، بین 17 شهریور و یکم
 • شیرین عسل
  مجاهدین اسلام، بین سجادی و شهید اسلامی
 • فروشگاه افق کوروش
  (4.0)
  امیرکبیر، 17 شهریور، پرورش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افق کوروش ندارد.
  neshan logo