info
عکس ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق
category

ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق

ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان سعادت آباد (آزادگان) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نیلگون و همچنین فست فود سوران پلاس، رادیولوژی شفا، صرافی افشار، رستوران سنبله و گز مظفری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق اصفهان

در شهر اصفهان، محله مصلی ، ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق اصفهان قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به سعادت آباد (آزادگان)، بین شیخ صدوق و فرایبورگ بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آزادی قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ایناز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیخ صدوق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاس
  مرداویج (شیخ کلینی)، بین عمار و ملاصدراجنوبی
 • ایستگاه اتوبوس تخت فولاد
  سعادت آباد (آزادگان)، بعد از بابا رکن الدین ( 14)
 • ایستگاه اتوبوس مسکن وشهرسازی
  آزادی
 • ایستگاه اتوبوس مسکن و شهر سازی
  آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق ندارد.
  neshan logo