info
عکس پوشاک اف
category

پوشاک اف محله رودکی، اراک

فروشگاه لباس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پوشاک اف

پوشاک اف (فروشگاه لباس) در محله رودکی اراک و خیابان مولایی نژاد -بازرگانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه لباس در محله رودکی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یکشنبه بازار و همچنین مسجد امام رضا (ع) باغ پروین، داروخانه جابربن حیان، فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه، پیتزا سان و شیرینی شایان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک اف اراک

فروشگاه پوشاک اف اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک سجادیه و پیدا کنید. فروشگاه پوشاک اف اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک سجادیه به شمار می‌رود. پوشاک آقای خواص، بوتیک دربندی و پوشاک دربندی فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک اف اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک اف اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس باقی زاده 1 قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم سری به فروشگاه پوشاک اف اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه پوشاک اف اراک را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک اف واقع شده‌اند:

 • پوشاک آقای خواص
  پل شهدای مدافع حرم، شریعتی
 • بوتیک دربندی
  امام رضا، جودکی، مطهری، محمد میرزاخانی
 • پوشاک دربندی
  (3.0)
  حقانی، احمدی
 • پوشاک آرسین
  (3.0)
  امام رضا، سعید فرزی، فردوسی
 • پوشاک حرفه ای
  (3.0)
  طالقانی، مشتاقی، موسی صدر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی شمس (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک اف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک اف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک اف ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، طالقانی، مشتاقی، حقانی، مولایی نژاد -بازرگانی، بین میدان آسمان و قاسمی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo