info
عکس فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه
category

فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه محله رودکی، اراک

فروشگاه مواد غذایی
4.2
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه

فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه (فروشگاه مواد غذایی) در محله رودکی اراک و خیابان طالقانی، شهدای شبان، پردیس واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از شش فروشگاه مواد غذایی در محله رودکی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یکشنبه بازار و همچنین مسجد امام رضا (ع) باغ پروین، پیتزا سان، فروشگاه لوازم خانگی صمدنیا، شیرینی شایان و مدرسه ایمان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه اراک

فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه اراک در محله رودکی شهر اراک، در قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 32760076 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله رودکی است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به فروشگاه شیرین عسل، فروشگاه خوشمزه جات شرقی و فروشگاه مواد غذایی فارابی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه اراک برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه اراک را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سعدی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه واقع شده‌اند:

 • فروشگاه شیرین عسل
  خیابان شهید بهشتی، دانشجو، بین فردوس و اعتمادیه
 • فروشگاه خوشمزه جات شرقی
  امام رضا، قاسمی، بین ترانس برق و نور 1
 • فروشگاه مواد غذایی فارابی
  سعدی (فارابی)، بوستان 1
 • فروشگاه مواد غذایی یاس
  شریعتی، دانشسرا، بدخشان
 • عمده فروشی حاج حسین
  امام رضا، جودکی، مطهری، بین بن‌بست علیدادی و ذبیح اله قربانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آتشی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه ندارد.
  neshan logo