info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان
category

ایستگاه اتوبوس میدان محله صوفی آباد، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان

ایستگاه اتوبوس میدان (ایستگاه اتوبوس) در محله صوفی آباد کرج و بلوار باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله صوفی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میدان باهنر، شیشه بری، املاک هوشیار، فروشگاه افق کوروش و گلخانه یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان کرج

ایستگاه اتوبوس میدان کرج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در محله صوفی آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار باهنر، بین میدان باهنر و خیابان قلم قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان کرج محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف کرج می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین علی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان کرج و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شقایق
  بلوار باغستان -- امام خمینی، شاهین ویلا، یکم غربی شاهین ویلا، بین طاها مطهر و تهرانی
 • ایستگاه اتوبوس شقایق
  بلوار امام خمینی، شاهین ویلا، یکم غربی شاهین ویلا، بین طاها مطهر و تهرانی
 • ایستگاه اتوبوس خ دوم
  بلوار امام خمینی، شاهین ویلا، بین دوم غربی و سوم غربی
 • ایستگاه اتوبوس خ 19
  بلوار ظفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ندارد.
  neshan logo