info
عکس شرکت کاوه مدیا موتورز
category

شرکت کاوه مدیا موتورز محله شهرک استقلال، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت کاوه مدیا موتورز

شرکت کاوه مدیا موتورز (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان شهید جلال واقع شده است. این مکان یکی از پنجاه و دو تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارواش اتومات 133، پارکینگ عمومی نیلا، مرکز تشخیص رنگ فرودخودرو، سازمان خدمات پس از فروش توسعه صنعتی مهریزان - لینده و شرکت درمان یاب پخش مهر آریا قرار گرفته است.سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده شرکت کاوه مدیا موتورز واقع شده‌اند:

 • تعمیرگاه مرکزی ایلیا خودرو
  لشگری، لقمان حکیم
 • تعمیرگاه مرکزی ایلیاخودرو(دایون)
  لشگری، لقمان حکیم
 • تعمیرگاه میثم
  چهل متری عبیدی، شهید جلال، بین نسترن یکم و عرفانی
 • مکانیکی علی پور
  (2.0)
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، چهل متری عبیدی، شهید جلال، بین عرفانی و نسترن یکم
 • تعمیرگاه آلفا موتور
  (3.0)
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mohamad (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت کاوه مدیا موتورز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت کاوه مدیا موتورز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت کاوه مدیا موتورز ندارد.
  neshan logo