info
عکس ایستگاه اتوبوس اداره کار
category

ایستگاه اتوبوس اداره کار محله کوی راه آهن، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اداره کار

ایستگاه اتوبوس اداره کار (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی راه آهن یزد و بلوار حاج ابوالقاسم رشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کوی راه آهن یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی پارک شادی و همچنین دبیرستان پسرانه شاهد افشار (دوره اول)، اداره کل پست استان یزد، دانشگاه جامع علمی کاربردی یزد، پارک علم و فناوری ساختمان بی تی و خودپرداز بانک مسکن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اداره کار یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس اداره کار یزد است که در محله کوی راه آهن قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار حاج ابوالقاسم رشتی، نرسیده به قاسم آباد بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اداره کار یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس اداره کار یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اداره کار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان درخشنده
  بلوار خاتمی
 • ایستگاه اتوبوس امیرکبیر
  بلوار امیر کبیر
 • ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 37 و 39
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اداره کار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اداره کار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اداره کار ندارد.
  neshan logo