info
عکس ایستگاه اتوبوس کارخانه ایساتیس
category

ایستگاه اتوبوس کارخانه ایساتیس محله اسکان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کارخانه ایساتیس

ایستگاه اتوبوس کارخانه ایساتیس (ایستگاه اتوبوس) در محله اسکان یزد و خیابان اسکان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله اسکان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع زنجیره ای خلیج فارس و همچنین فروشگاه ندوشن، پمپ گاز CNG خضرآباد، صنایع چوبی پرنس ، تعمیرگاه خودرو و سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کارخانه ایساتیس یزد

در شهر یزد، محله اسکان ، ایستگاه اتوبوس کارخانه ایساتیس یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید دهقان، اسکان، بین آزادگان 30 و 32 می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کارخانه ایساتیس یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس کرایه خیلج فارس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کارخانه ایساتیس یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کارخانه ایساتیس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امیرکبیر
  بلوار واعظ، بین 42 و 40
 • ایستگاه اتوبوس سایپا
  آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس آریانا
  شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 32 و 34
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کارخانه ایساتیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کارخانه ایساتیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کارخانه ایساتیس ندارد.
  neshan logo