info
عکس تولید لباس کار SINAWORK
category

تولید لباس کار SINAWORK محله شهرک مهرآباد، مشهد

فروشگاه لباس
4.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تولید لباس کار SINAWORK

تولید لباس کار SINAWORK (فروشگاه لباس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان ميدان ميامي، کرامت 19، تلاش 3 واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه لباس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار ترنج، قلاویزکاری و جوشکاری آلومینیوم و چدن جهانگیر، لوازم یدکی قاسمی، پایانه مفتح شرقی و دفتر پیشخوان خدمات دولت قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تولید لباس کار SINAWORK مشهد

فروشگاه تولید لباس کار SINAWORK مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله شهرک مهر آباد و پیدا کنید. شماره تلفن این فروشگاه 09155105156 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه تولید لباس کار SINAWORK مشهد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک مهر آباد به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند تولیدی پوشاک جوادی (psj)، لباس بچگانه و فروشگاه مها در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه تولید لباس کار SINAWORK مشهد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تولید لباس کار SINAWORK مشهد مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم سری به فروشگاه تولید لباس کار SINAWORK مشهد زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری از فروشگاه تولید لباس کار SINAWORK مشهد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده تولید لباس کار SINAWORK واقع شده‌اند:

 • تولیدی پوشاک جوادی (psj)
  ميدان ميامي، بلوار کرامت، کرامت 2، دادگر 26 - سخاوت10، بین کرامت 4 و شفیعی 25
 • لباس بچگانه
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، سخاوت 11
 • فروشگاه مها
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و 15
 • پوشاک صدف
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و 15
 • گلدوزی و لیزر کات کوک
  بزرگراه بابانظر، بابانظر 66
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عالمی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تولید لباس کار SINAWORK اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تولید لباس کار SINAWORK در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تولید لباس کار SINAWORK ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، ميدان ميامي، کرامت 19، تلاش 3
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری تولید لباس کار SINAWORK

  شنبه 08:00 تا 16:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 16:00
  دوشنبه 08:00 تا 16:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 16:00
  چهارشنبه 08:00 تا 16:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 16:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo