عکس تولید لباس کار SINAWORK
مشاهده در نقشه نشان
category

تولید لباس کار SINAWORK (محله شهرک مهرآباد، مشهد)

فروشگاه لباس
4.0
6 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، کرامت 19، تلاش 3

موقعیت تولید لباس کار SINAWORK در محله شهرک مهرآباد مشهد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

تولید لباس کار SINAWORK (فروشگاه لباس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و بلوار مفتح شرقی، کرامت 19، تلاش 3 واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه لباس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار ترنج، باسکول ۶۰ تنی، ترمزسازی علی، دفتر پیشخوان خدمات دولت و پایانه میامی قرار گرفته است.


درباره فروشگاه تولید لباس کار SINAWORK

فروشگاه تولید لباس کار SINAWORK را می‌توانید در شهر مشهد، محله شهرک مهرآباد و بلوار مفتح شرقی، کرامت 19، تلاش 3 پیدا کنید. شماره تلفن این فروشگاه 09155105156 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه تولید لباس کار SINAWORK را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک مهرآباد به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند تولیدی پوشاک جوادی (psj)، لباس بچگانه و لباس تک در محدوده این فروشگاه قرار دارند.


چطور به فروشگاه تولید لباس کار SINAWORK برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تولید لباس کار SINAWORK مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سخاوت 12 قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم سری به فروشگاه تولید لباس کار SINAWORK زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری از فروشگاه تولید لباس کار SINAWORK دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، کرامت 19، تلاش 3

تلفن تماس: 09155105156

وب‌سایت رسمی: sinawork.ir


سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده تولید لباس کار SINAWORK واقع شده‌اند:

 • تولیدی پوشاک جوادی (psj)
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، کرامت 2، دادگر 26 - سخاوت10
 • لباس بچگانه
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، سخاوت 11
 • لباس تک
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، بین سخاوت5 و 6
 • فروشگاه مها
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و 15
 • پوشاک صدف
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و 15
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عالمی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تولید لباس کار SINAWORK اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه فروشی بوتیک لباس پوشاک

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تولید لباس کار SINAWORK در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تولید لباس کار SINAWORK ندارد.
  neshan logo