عکس داروخانه دکتر دیناروند
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر دیناروند (محله میرداماد، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار میرداماد، بین آقازاده فرد و تبریزیان

موقعیت داروخانه دکتر دیناروند در محله میرداماد تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر دیناروند (داروخانه) در محله میرداماد تهران و خیابان کنارگذر میرداماد واقع شده است. این مکان یکی از سی و هفت داروخانه در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پاسارگاد و همچنین رز میرداماد ، لمیز کافی، مرکز تصویربرداری پزشکی پایتخت، اداره کل امور مالیاتی شمال تهران ساختمان شهدای گمنام و رستوران ایوان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميرداماد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر دیناروند

برای رفتن به داروخانه دکتر دیناروند باید به شهر تهران، محله میرداماد خیابان کنارگذر میرداماد بروید. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بلوار میرداماد، بین آقازاده فرد و تبریزیان قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد داروخانه دکتر دیناروند، با شماره تلفن آن (02122921747) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر دیناروند از داروخانه‌های خوب محله میرداماد است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه دکتر ندا رونده، داروخانه دکتر مهدیزاده و داروخانه دکتر کلکتی اشاره کرد. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر دیناروند برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس ظفر در نزدیکی داروخانه دکتر دیناروند قرار دارد. ایستگاه مترو دکترشريعتی نیز در محدوده این داروخانه است.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر دیناروند را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار میرداماد، بین آقازاده فرد و تبریزیان

تلفن تماس: 02122921747


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر دیناروند واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر ندا رونده
  شریعتی، وحید دستگردی - ظفر
 • داروخانه دکتر مهدیزاده
  شریعتی، فلسفی
 • داروخانه دکتر کلکتی
  شریعتی، وحید دستگردی - ظفر
 • داروخانه دکتر بهبودی
  آرش شرقی، راجیان، بین گوی آبادی و عمرانی
 • داروخانه دکتر باقرپور
  آرش شرقی، راجیان، بین گوی آبادی و عمرانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط master (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر دیناروند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  داروخانه دکتر بهروز دیناروند خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر دیناروند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر دیناروند ندارد.
  neshan logo