info
عکس مهندسی کامپیوتر اندیشه خوارزمی
category

مهندسی کامپیوتر اندیشه خوارزمی محله عامل، مشهد

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مهندسی کامپیوتر اندیشه خوارزمی

مهندسی کامپیوتر اندیشه خوارزمی (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله عامل مشهد و خیابان تعبدی 7 واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه لوازم الکترونیک در محله عامل مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر شیخ و بازار کیف و کفش مشهد و همچنین آجیل سرای عدالت، فروشگاه موکت سینا، پخش قهوه ثنا، مسجد زینبیه و سوپر مارکت ثامن الحجج قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مهندسی کامپیوتر اندیشه خوارزمی مشهد

برای رفتن به فروشگاه مهندسی کامپیوتر اندیشه خوارزمی مشهد باید به شهر مشهد، محله عامل و بروید. شماره تلفن این فروشگاه 05137272020 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه مهندسی کامپیوتر اندیشه خوارزمی مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله عامل است و مشتریان زیادی دارد. تیز بین صنعت، حفاظت الکترونیک پیشگام و فروشگاه دوربین مداربسته تکنوصنعت ماورا از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه مهندسی کامپیوتر اندیشه خوارزمی مشهد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مهندسی کامپیوتر اندیشه خوارزمی مشهد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید مطهری شمالی 26 قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم سری به فروشگاه مهندسی کامپیوتر اندیشه خوارزمی مشهد زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه مهندسی کامپیوتر اندیشه خوارزمی مشهد دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده مهندسی کامپیوتر اندیشه خوارزمی واقع شده‌اند:

 • تیز بین صنعت
  صاحب الزمان، بین صاحب الزمان 25 و 26
 • حفاظت الکترونیک پیشگام
  اسدالله زاده، اسدالله زاده9
 • فروشگاه دوربین مداربسته تکنوصنعت ماورا
  صاحب الزمان، بین صاحب الزمان 25 و 26
 • فروشگاه شبکه آوای شهر امن
  صاحب الزمان، بین صاحب الزمان 25 و 26
 • گالری پاسارگاد
  سناباد، سنائی، بین سنائی1 و 4
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مهندسی کامپیوتر اندیشه خوارزمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مهندسی کامپیوتر اندیشه خوارزمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مهندسی کامپیوتر اندیشه خوارزمی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سپهبد قرنی، قرنی 3، تعبدی 7، بین زمردی و مطهری 1
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری مهندسی کامپیوتر اندیشه خوارزمی

  شنبه 09:00 تا 14:00 18:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 14:00 18:00 تا 21:00
  دوشنبه 09:00 تا 14:00 18:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 14:00 18:00 تا 21:00
  چهارشنبه 09:00 تا 14:00 18:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 14:00 18:00 تا 21:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo