info
عکس ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 5
category

ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 5 کنویست

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 5

ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 5 (ایستگاه اتوبوس) در مشهد و خیابان فرخ آباد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام حسن مجتبی (ع)، ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 5 و لبنیات محلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 5 کنویست

در شهر کنویست، ، ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 5 کنویست قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، فرخ آباد، بین فرخ آباد 2 و 4 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 5 کنویست عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کنویست بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 5 کنویست، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرخ آباد 5 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عباس آباد 7
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، بین عباس آباد 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس عباس آباد 6
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، بین عباس آباد 6 و 7
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، فرخ آباد
 • ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 14
  جاده میامی، مهدی آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 5 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 5 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 5 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، کنویست، بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، فرخ آباد، بین فرخ آباد 2 و 4
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo