info
عکس ایستگاه اتوبوس شرکت واحد
category

ایستگاه اتوبوس شرکت واحد محله علم و صنعت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شرکت واحد

ایستگاه اتوبوس شرکت واحد (ایستگاه اتوبوس) در محله علم و صنعت تهران و خیابان هنگام واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان الغدیر و مجتمع تجاری یاس هنگام و همچنین آموزشگاه رانندگی هنگام، درمانگاه دندانپزشکی هنگام، خدمات پس از فروش آبسال، میدان صدم و کلینیک دامپزشکی شرق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شرکت واحد تهران

ایستگاه اتوبوس شرکت واحد تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله علم و صنعت قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به هنگام، بین معصومی و سی و ششم بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شرکت واحد تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو سر سبز در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی سرویس امیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شرکت واحد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شرکت واحد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رسالت
  بزرگراه امام علی، دهخورقان، بین یزدان پناه و رفیعی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  هنگام، وارباز، بین میدان پاکدامن و هژبری
 • ایستگاه اتوبوس پایانه اسلام پناه رسالت قیام
  مدنی، اسلام پناه، بین ابراهیم یوسفی و یاوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شرکت واحد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شرکت واحد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شرکت واحد ندارد.
  neshan logo