info
عکس هایمارت - فروشگاه فروشگاه امین
category

هایمارت - فروشگاه فروشگاه امین محله کوی حسینی، رشت

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایمارت - فروشگاه فروشگاه امین

هایمارت - فروشگاه فروشگاه امین (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله کوی حسینی رشت و خیابان کوی حسینی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله کوی حسینی رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بال پاچینو، پیتزا و بریانی کوک، نانوایی لواشی، مشاور املاک عباسی و یست کو قرار گرفته است.هایمارت - فروشگاه فروشگاه امین در سایر شهرها


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده هایمارت - فروشگاه فروشگاه امین واقع شده‌اند:

 • سوپر پروتئینی سپهر
  بلوار گلسار، بنت الهدی، امانی
 • مینی مارکت
  رسول کریمی، 17 شهریور 2
 • سوپر مارکت نوربخش
  بلوار محمدعلی کوچکی، شانزده متری شهید تنها، سجادیه، پوررجب 32
 • سوپرمارکت فرزاد
  باستانی شعار، وحدت، 17 شهریور، بین 17 شهریور 5 و 17 شهریور 4
 • سوپر مارکت سهند
  بلوار گیلان، بین خیابان 163 و میدان تربیت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایمارت - فروشگاه فروشگاه امین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایمارت - فروشگاه فروشگاه امین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایمارت - فروشگاه فروشگاه امین ندارد.
  neshan logo