info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز محله شهرک صدرا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز

ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک صدرا تهران و خیابان هوانیروز واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع طلا و جواهر برلیان و همچنین خانه مدرن ارشیدا، فلافل هفت چنار، عینک باران، موبایل پنگوئن و آس تیونینگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز تهران

ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک صدرا پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به هوانیروز، بین دنا و جواد الائمه بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع نیلوفر بوستان ناز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بربری
  بلوار هاشم زاده، امیرکبیر، بین گل آذین و گل افروز
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  زینعلی، بنفشه نهم جنوبی، بین ندوشن و اردکان
 • ایستگاه اتوبوس سروستان
  زینعلی، بین سروستان هفتم و سروستان ششم
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه هشتم
  زینعلی، بنفشه هشتم غربی
 • ایستگاه اتوبوس CNG
  شهید علیمرادی، بین کوچکی منش و ملک قاسمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز ندارد.
  neshan logo