info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله مدرس
category

ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله مدرس یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله مدرس

ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله مدرس (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان کنارگذر مدرس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مزون یاشیل و همچنین شرکت طبیعت سبز یزد، میدان خاتمی، بانک سپه، شیرینی الماس کویر و لوکس اتومبیل بین الملل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله مدرس یزد

در شهر یزد، محله محله شهید مدرس ، ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله مدرس یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مدرس قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله مدرس یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله مدرس یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار آیت الله مدرس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه شکوفه
  خاتم، خیابان مقداد
 • ایستگاه اتوبوس مهدی
  موسی بن جعفر، بین ولیعصر و شهید هاشمی نسب
 • ایستگاه اتوبوس کوچه زیبا
  امام مهدی، بین تقی زاده و موسی بن جعفر
 • ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر
  بلوار دهه فجر، دهه فجر 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله مدرس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله مدرس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله مدرس ندارد.
  neshan logo